Wielki powrót popularnego programu

Czy warto zrezygnować z telewizora dla Telewizji Online?
Grudzień 22, 2014
Zarządzanie materiałami audiowizualnymi- programy informacyjne w telewizji
Listopad 8, 2016
Show all

Na specjalnej konferencji prasowej wczoraj w klub literacki „pióro” organizatorzy wielkiego koncertu „mm TV-show” zdradziła szczegóły dotyczące oczekuje się z dużym zainteresowaniem, wielkie wydarzenie w hali 1 narodowego Pałacu kultury (NIR). Wielką międzynarodową gwiazdą show jest zwycięzcą konkursu piosenki Eurowizji-2012„! Na konferencji prasowej został zaprezentowany specjalny wideo-pozdrowienia od znanego bułgarskiego artysty dla fanów.

„W imieniu generalnego dyrektora CNP, chcę zaprosić Was dzielić z nami radość z tego pomysłu. Okres, w którym MMTV spojrzał na proces zmian, Nowy czas. To była rewolucja, aby ponownie ożywić ducha i obudzić się z tego koncertu. Cieszymy się, że będzie w Narodowym Pałacu kultury, który również przeżywa Renesans”

Dla małego zacząć od tego TV i jest to powrót-to jest moja przyjemność. Muzyka i efekty specjalne w filmach muszą stale doskonalić i pokazy będą strzelać w bardzo ciekawy sposób – powiedział Dyrektor wielkie wydarzenie. Dodał, że byłoby bardzo łatwo pokazać choreografii w celu oddzielenia każdego z wykonawców.

Drugi duży wiadomością jest to, że wspólna zespół organizatorów, że koncert będzie pierwszym krokiem do odbudowy legendarnego TV. To będzie całkowicie platformy-na stronie można zobaczyć na całym świecie i będzie wysokiej jakości treści, że ich telewizji w ostatnich latach. Koncert będzie nagrywany i transmitowany w Nova przeszedł do udostępniania wideo gry stronę i nową internetową platformę telewizji.

Więcej o historii telewizji

W 1995 roku centrum kina kanałów radiowych z muzyką, która w 1996 roku stał się Instytut marketingu, Marzec 1997 MMTV pojawia się. Jedyny kapelusz, wykonane w centrum kina i mówi: „gdzie to jest”, a poniżej jest odpowiedzią na mm?” „”. Istnieją cztery kasety, tylko Zachodnią muzykę, piosenki dzwon huśtawka później, i światło z okien, pokryte czarnymi zasłonami. Później pojawiają się kolorowe pudełko zmieści się kanapa, która jest używana do dekoracji i skorup jaj na sufit i ściany izolacją termiczną. Autorzy wystaw, trudniej nazwać hangouta na żywo od widzów, którzy godzinami dyskutować na każdy temat „dlaczego twoja dziewczyna odeszła” od filmu, muzyki i literatury.

Jest to pierwszy z wielu rewolucji, że mm będzie robić w lat swojego istnienia. I choć nasz krajowy towarzysz uśmiechnął uśmiechnął się biblioteka mm, a następnie stopniowo publiczność rakiety. Brak ciężkie, nudne pracują bez scenariusza i działać bez edytorów i wypełnij panuje wolność. Stało się to wkrótce stanie się rzeczywistością jest wyjątkowy, odrodzenie entuzjazmu, a pracownicy nie czują, że muszą pracować. W pierwszej połowie 1998 roku, mm rozpoczyna się ładowanie i dostaje zielone światło. W tym samym roku rozpoczęła się i 4 godziny w nocy na żywo klasyczny rock Tęcza”. Również w 1998 roku zaczął pracować jako redaktor muzyki i jedyna szansa odpowiada na żywo.

Nelly jest chora i prosi go zastąpić pytanie „i””. Reszta, jak mówią, jest historią, wiodących do dziś jest najbardziej ulubionym dziełem. Kiedy latem 1998 roku sprzedał swoje udziały i wyjechał do USA, nikt nie spodziewał się, że nowy właściciel będzie zrobić jeszcze jedną niespodziankę. On nie tylko uścisnąć rękę bułgarskich muzyków i popularyzacji utworów z różnych stylów w powietrzu, ale i do tworzenia prestiżowej „nagrody telewizyjnej mm”. Większość z ich samochodów, trafi na scenę, w sali 1 NIR w dniu 25 marca 2016 roku, nikt nie przypuszczał, że nowy właściciel będzie zrobić jeszcze jedną niespodziankę. On nie tylko uścisnąć rękę muzyków i popularyzacji utworów z różnych stylów w powietrzu, ale i do tworzenia prestiżowej „nagrody telewizyjnej mm”. Większość z ich samochodów, trafi na scenę, w sali 1 NIR w dniu 25 marca 2016 roku, nikt nie przypuszczał, że nowy właściciel będzie zrobić jeszcze jedną niespodziankę. On nie tylko uścisnąć rękę muzyków i popularyzacji utworów z różnych stylów w powietrzu, ale i do tworzenia prestiżowej „nagrody telewizyjnej mm”. Większość z ich samochodów, trafi na scenę, w sali 1 z ndk na 25 marca 2016 roku

Komentarze są wyłączone.